Levent Makina

Ürünlerimiz ile ilgili Detaylı Bilgi için lütfen bizimle İletişime geçiniz.... www.leventmakina.com.tr    Tel:0216 90.216.313 4146 - +90.216.313 4149 - info@leventmakina.com.tr    Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul

 ÜRÜNLERİMİZ                           Kataloğumuzu Görüntülemek için tıklayınız...

İnk-jet Kodlama Teknolojisi :

Citronix Ci Serisi endüstriyel ink-jet kodlama teknolojisi ile küçük karakter tarih kodlama, barkod, logo, grafik, metrajlama, ürün sayımı, parti, seri numarası, karekod vs. gibi farklı  endüstriyel üretim alanlarına has bilgileri üretim esnasında, en yüksek üretim hat hızlarında bile kesintisiz, temassız ve var olan ink-jet teknolojileri içinde en ekonomik  şekilde kodlama imkanları sunmaktadır.

kodlama Makinası


Markoprint Termal İnk-jet Kodlama Teknolojisi


Valve-jet Kodlama Teknolojisi:

Inter-Mac Büyük Karakter Kodlama: Baskı kabiliyeti olarak 30 ile 130 mm arasında dot-matris düşük rezonanslı yazı yüksekliğine sahiptir. D.O.D. veya Valve-Jet teknolojisi olarak sınıflandırıldığından ayrıca inceltici tüketimine sahip değildir. 

 

 VAL-VE İNKJET Büyük Karakter kodlama


Lazer Kodlama Teknolojisi:

CO2 ve Nd-Yag Lazer Kodlama:  Endüstriyel kodlama sistemlerinde son ve gelecek kuşak teknoloji olarak adlandırılan lazer kodlama hemen, hemen bir çok yüzeyde kodlama yapabilmektedir

 

 Lazer Kodlama


Etiket Kodlama

 Etiket kodlama


Yüksek Rezonans Kodlama:  GÜNCELLENMEKTEDİR

Sarf Malzemeleri :

Kodlama sektöründe kullanılan her kodlama makinesi kendi içinde farklı teknik yapı ve özellikleri bir arada ihtiva ettiğinden birbirinden farklı konsantrasyon ve içeriğe sahip sarf malzemeleri kullanmaktadır. 

Baskı Mürekkep Çeşitleri                              Printer mürekkep